Wyszukiwarka:
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki Junkers
Junkers kotły gazowe
Szanowni Państwo,

Informujemy o wprowadzeniu nowych zapisów w kartach gwarancyjnych urządzeń sprzedawanych przez firmę Junkers.
Zgodnie z nowymi warunkami gwarancji pierwsze uruchomienie urządzenia marki Junkers jest dla użytkownika bezpłatne, TYLKO wówczas, gdy dokonał on jego zakupu u Partnera Handlowego lub Instalatora posiadającego autoryzację marki Junkers. W przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem nieautoryzowanego podmiotu, koszt uruchomienia leży już po stronie użytkownika. W tym przypadku użytkownik nie ma także możliwości skorzystania z oferty odpłatnej gwarancji dodatkowej. Nowe zapisy mają na celu zwrócenie uwagi przyszłym nabywcom urządzeń Junkers na rozważne podejmowanie decyzji o miejscu zakupu urządzenia.

Bardzo często niska cena zapłacona za samo urządzenie nie oznacza w konsekwencji najtańszego zakupu. Tylko właściwy dobór urządzenia grzewczego do indywidualnych potrzeb klienta i parametrów instalacji stanowi gwarancję optymalnych wydatków związanych
z jego eksploatacją w kolejnych latach.

Karty gwarancyjne z nowymi zapisami będą sukcesywnie pojawiały się we wszystkich sprzedawanych przez firmę Junkers urządzeniach (poza przepływowymi podgrzewaczami wody).
Nowe zapisy kart gwarancyjnych znajdują się poniżej:
Czytaj całość
 
Danfoss - w zestawie TANIEJ!


Szanowni Klienci,

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami produktowymi Danfoss. Od tej chwili w hurtowniach TG Instalacje można nabyć w pakietach głowice PANDA RAS oraz zawory przyłączeinowe RLV-KS, a także głowice PANDA RAS-C wraz z zaworami termostatycznymi RA-N i zaworami odinającymi RLV-S w atrakcyjnych cenach!

Szczegóły dostępne TUTAJ
 
Wielkie otwarcie nowej siedziby TG Instalacje
Szanowni Państwo,

zachęcamy do lektury artykułu, znajdującego się na stronie internetowej czasopisma Rynek Instalacyjny. Poniższy artykuł powstał z okazji otwarcia nowej siedzby TG Instalacje Sp. z o.o. w Dąbrowie k. Poznania. Poprzednia siedziba firmy mieściła się w Poznaniu przy ulicy Lutyckiej.

http://www.rynekinstalacyjny.pl/aktualnosc/id7643,wielkie-otwarcie-nowej-siedziby-hurtowni-tg-instalacje
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 88

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution