Wyszukiwarka:
Purmo podłogówka oraz system rurowy HKS - nowość w ofercie TG Instalacje

Drodzy Klienci, nowe_logo_purmo.jpg

Chcielibyśmy poinformować, że sieć hurtowni TG Instalacje wprowadziła do swojej oferty system rurowy HKS oraz system ogrzewania podłogowego marki Purmo. Do tej pory produkty z powyższych systemów były  dostępne tylko w magazynach centralnych  w Poznaniu i Piasecznie lub też pod zamówienie. Od listopada asortyment ten dostępny jest we wszystkich naszych placówkach w Polsce.


Czytaj całość
 
Nowa głowica termostatyczna Thera Pro HR90 od Honeywell

Firma Honeywell, czołowy producent produktów grzewczych i systemów automatyki, wprowadziła do oferty nową elektroniczną głowicę termostatyczną Thera Pro HR90. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, intuicyjną obsługą i bardzo łatwym montażem. Głowica pozwala na oszczędności energii grzewczej aż do 30%.
Czytaj całość
 
Zmiana adresu siedziby firmy TG Instalacje - Łódź

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że z dniem 11 października firma TG Instalacje filia w Łodzi zmienia adres swojej siedziby. Dotychczasowy obiekt, w którym mieści się hurtownia przestał spełniać swoje funkcje i uniemożliwiał świadczenie odpowiedniej jakości obsługi Klienta. Nowa siedziba pozwoli realizować przyjęte założenia przez Zarząd firmy i umożliwi otworzenie kolejnego Expresu TG, czyli hurtowni samoobsługowej na wzór
pozostałych placówek w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, czy w Poznaniu.


Informujemy, że ze względu na przeprowadzkę w dniach 14-15 października (poniedziałek, wtorek) hurtowania TG Instalacje filia w Łodzi będzie nieczynna, natomiast w dniu 16 października (środę) zapraszamy Państwa już do nowej placówki.


Nasz nowy adres to:

TG Instalacje Sp z o.o filia Łódź

Ul. Brukowa 14 bud. F
91-341 Łódź


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 42 z 86

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution