Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu: przyjęcia, wydawanie towaru,
  • Praca fizyczna !!! – różnorodność towaru,
  • Załadunek towaru na auta [BUS]- własna flota transportowa + spedycja,
  • Praca ze skanerem,
  • Dbałość o odpowiednie ułożenie towaru na magazynie,
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Utrzymanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność i sumienność,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej,
  • Znajomość systemów magazynowych ERP oraz pracy ze skanerem,
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym,
  • TRZY ZMIANY – od 7 do 15 / od 10 do 18 / od 13 do 21,
  • Na początku wdrożenia głównie zmiany popołudniowe ze względu na tryb pracy,
  • Możliwe nadgodziny.

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej,
  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT.

To oferujemy

  • Pracę 5 dni w tygodniu,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,
  • Pomoc całego zespołu,
  • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.