Wyszukiwarka:

siecizewn.jpg 

 
 

 Delfin

 
   
 delfin_logo_koo_pantone_5255c_kopia.jpg                                                                                                                                         
O firmie:  Firma Delfin założona w 1993 r. jest czołowym producentem przydomowych oczyszczalni ścieków i separatorów. Od początku swojej działalności koncentruje się na zagadnieniach związanych z ochroną środowiska i zasobami wód. W 1994 roku nawiązała współpracę z francuską grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni w Europie i uzyskała prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na rynku polskim.
   
 
Asortyment:   biologiczne oczyszczalnie ścieków, gminne oczyszczalnie ścieków typu PENSJONAT, oczyszczalnie z osadem czynnym typu PRO, separatory węglowodorów, separatory tłuszczów, wentylatory dynamiczno-wiatrowe Aspiromatic, zsypy budowlane do gruzu.
 
   

 Fabryka Łączników Radom

 
   
 
 O firmie: W 1959r. rozpoczęto budowę Fabryki Łączników w radomskiej dzielnicy Potkanów, a w 1965r. uruchomiono produkcję łączników żeliwnych w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne tego okresu. Fabryka Łączników Radom S.A. jest największym producentem łączników żeliwnych na rynku krajowym, nasze wyroby znajdują się  prawie w każdym polskim domu
   
   Asortyment: Kształtki ze stali
 
   

 Magnaplast

 
   
 
 O firmie: Magnaplast Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiego holdingu, zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych posiadającego fabryki w całej Europie. Dewizą tej firmy jest dbanie o jakość, której kontrola rozpoczyna się już podczas zdobycia surowca, a kończy na produkcie finalnym.
   
 
Asortyment: Rury kanalizacji zew. PVC, Kolana, trójniki, mufy przesuwne, złaczki, przejścia murowe, uszczelki, studnie, włazy, kinety
 

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution