Wyszukiwarka:
ODKURZACZE CENTRALNE AEROVAC I VACU-MAID W OFERCIE TG INSTALACJE
Szanowni Państwo, 061205_logovacumaidwektor.jpg
reagując na szybkie zainteresowanie klientów  i potrzebę rynku TG Instalacje zdecydowało sie wprowadzić do swojej oferty systemy centralnego odkurzania. Zdecydowaliśmy się na dwie bardzo prestiżowe marki jakimi są Aerovac i Vacu-Maid.
Obydwie marki produkowane są w Ponca City w stanie Oklahoma w USA. Producentem jest korporacja LMI, którą uważa się za prekursora w tej dziedzinie. Firma powstała w 1956 roku i niebawem skonstruowała pierwszy centralny odkurzacz. 070215_aerovac11.jpg

Na rynku polskim urządzenia Aerovac oraz Vacu-Maid są już od 15 lat i z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem.
Poniżej prezentujemy Państwu klika zalet systemu odkurzania centralnego a także przykładowy projekt jego instalacji.
Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi, z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie, skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach. Jednostka centralna zamontowana jest w garażu, kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym. Oczyszcza ona zassane powietrze, a następnie wydmuchuje je bezpowrotnie na zewnątrz domu.
Nie słyszymy silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne - połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używamy podobnie do zestawu, który znamy z odkurzaczy przenośnych. Kiedy włożymy rurę giętką do najbliższego gniazda ssawnego, system załącza się automatycznie i możemy rozpocząć sprzątanie.
Wszystko odbywa się cicho, dokładnie i eefktywnie, a do tego nie czujemy nieprzyjemnych zapachów wydobywających się wraz z zassanym powietrzem przez normalny odkurzacz.

domek_e017a4ddbe.jpgWięcej informacji o systemie w oddziałach TG Instalacje.
 
« poprzedni artykuł

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution