Wyszukiwarka:
NOWOŚĆ FIRMY VIEGA - ADVANTIX VARIO ODPŁYW LINIOWY NA WYMIAR
 

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość produktową w ofercie firmy VIEGA - odpływ liniowy Advantix Vario. viega logo.jpg


Firma Viega to lider technologii w dziedzinie techniki instalacji, lider na rynku światowym w dziedzinie techniki zaciskanych połączeń. W swojej ofercie ma ponad 16 000 produktów z zastosowaniem w sektorze sanitarnym i grzewczym, po instalacje przemysłowe i budowę statków.

 

Viega Advantix Vario jest pierwszym odpływem liniowym z regulacją długości.

Z łatwością można go przyciąć z milimetrową dokładnością na potrzebny wymiar i zamontować przy ścianie lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Zapewnia to pełną elastyczność na miejscu montażu.viega advantix vario.jpg

Zalety:

  • - prosty i szybki montaż
  • - niezawodna szczelność
  • - atrakcyjne wzornictwo
  • - ruszt z regulacją wysokości
  • - regulacja wysokości montażowej
  • - samoczyszczący się odpływ
  • - bogata gama akcesoriów

Regulacja długości od 30 do 120 cm.

Zarówno korpus o długości 120 cm, jak i ruszt można przyciąć co do milimetra na każdy wymiar w zakresie do 30 cm.  Zapewnia to architektom pełne pole manewru przy projektowaniu w łazience brodzików kafelkowanych, a także ułatwia magazynowanie produktu w punktach sprzedaży i u wykonawców. Advantix Vario jest odpływem liniowym pasującym do każdego rodzaju instalacji, dzięki któremu nie ma już potrzeby produkowania odwodnień na indywidualne zamówienie.

Atrakcyjne, stonowane wzornictwo.

Stylowa listwa odpływowa ze stali nierdzwnej idealnie pasuje do każdego układu płytek. Advantix Vario to elegancki detal, który jednak nie dominuje nad otoczeniem. Minimalistyczna forma rusztu sprawia, iż nie koncentruje on na sobie uwagi użytkownika. Po ułożeniu płytek widoczna jest tylko wąska szczelina, którą można dokładnie otoczyć płytkami o wypolerowanych krawędziach, albo profilami montażowymi w wersji matowej lub na wyski połysk. Szerokość szczeliny odpływowej wynosi zaledwie 20 milimetrów, a umieszczony centralnie ruszt ze stali nierdzewnej (dostępny w wersji błyszczącej lub matowej szczotkowanej) nadaje całemu odpływowi liniowemu doskonały, subtelny wygląd.

Regulacja długości i wysokości.

Elastyczny sposób montażu odpływu Advantix Vario dotyczy także jego wysokości. Płynnie regulowane nóżki pozwalają na precyzyjne dopasowanie górnej krawędzi odpływu do wysokości podłoża w zakresie od 95 do 150 mm. Podobnie działające podpórki umożliwiają także precyzyjną instalację rusztu w zakresie od 15 do 30 mm.

Poniżej link:

http://www.viega.pl/xchg/pl-pl/hs.xsl/Advantix_Vario_odplyw_liniowy_regulowany_w_zakresie_od_30_do_120_cm.htm

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution