Wyszukiwarka:
KOTŁY FIRMY REFLEX T.G. NOWOŚĆ W TG INSTALACJE
 

Szanowni Klienci,  reflex_tg_logo.png

mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w TG Instalacje, kotły węglowe i kotły węglowo-miałowe firmy REFLEX T.G. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

 uni_pro_plus.jpg

 

komfort_eko_duo.jpgKotły KOMFORT EKO DUO posiadają dwie komory spalania - dolną  z wysoce efektywnym paleniskiem  retortowym, zasilanym automatycznym podajnikiem paliwa oraz górną, utworzoną przez ruszt wodny przeznaczoną do spalania drewna oraz węgla grubszych sortymentów.

Kotły KOMFORT EKO DUO posiadają przyjazny układ sterujący, który reguluje pracę kotła oraz instalacji grzewczej


KARTA KATALOGOWA

 

uni_pro.jpgKotły UNI PRO należą do rodziny kotów uniwersalnych, dzięki czemu umożliwiają spalanie szerokiej gamy paliw takich jak węgiel i jego odmiany, drewno pod różnymi postaciami (zrębki lub ścinki) oraz komponenty biomasowe. Spalanie paliwa odbywa się z wykorzystaniem naturalnego ciągu kominowego.

Kotły UNI PRO przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych, których powierzchnia wynosi do 360 m2 oraz do wytwarzania ciepłej wody użytkowej


KARTA KATALOGOWA


 

uni_pro_plus.jpgKotły UNI PRO PLUS kotły węglowe z wentylatorem i automatyką nawiązują konstrukcją do kotłów UNI PRO. Przystosowane są do spalania węgla oraz drewna. Standardowo wyposażone są w regulator oraz wentylator wspomagający proces spalania paliwa. Powietrze tłoczone jest bezpośrednio w strefę załadowanego paliwa za pomocą systemu dysz nadmuchowych przechodzących przez płaszcz wodny kotła.


KARTA KATALOGOWA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution