Wyszukiwarka:
Junkers - gazowe wiszące kotły konwencjonalne Ceraclass ZW i ZS
Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku z modernizacją technologiczną kotłów konwencjonalnych typu Ceraclass ZW i ZS marki Junkers, urządzenia z numeracją powyżej kodu FD311 (wyprodukowane od 11.2013), nie wymagają wykonania pierwszego uruchomienia przez Autoryzowany Serwis marki Junkers. Okres gwarancji na te urządzenia będzie liczony od daty zakupu.

Informujemy również, że dla kotłów Ceraclass ZW i ZS od kodu FD 311 następuje zmiana dystrybucji dokumentów gwarancyjnych. Karty gwarancyjne do w/w urządzeń będą stanowiły integralną część ich Instrukcji Obsługi (w załączeniu) . Tym samym do w/w kotłów nie będą dołączane oddzielne książki gwarancyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosimy pamiętać o konieczności poświadczenia faktu instalacji urządzenia w nowej karcie gwarancyjnej, znajdującej się w Instrukcji Obsługi.

Przypominamy, że płyty montażowe dostarczane wraz z kotłami Ceraclass stanowią ich integralne wyposażenie i powinny być bezwzględnie montowane razem z kotłem, w celu zapewnienia szczelności połączeń hydraulicznych i gazowych.
Więcej informacji odnośnie w/w zmian uzyskają Państwo u Przedstawicieli Handlowych marki Junkers.

 

Z poważaniem,

Edmund Słupek
Product Manager

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution