Wyszukiwarka:
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki Junkers
Junkers kotły gazowe
Szanowni Państwo,

Informujemy o wprowadzeniu nowych zapisów w kartach gwarancyjnych urządzeń sprzedawanych przez firmę Junkers.
Zgodnie z nowymi warunkami gwarancji pierwsze uruchomienie urządzenia marki Junkers jest dla użytkownika bezpłatne, TYLKO wówczas, gdy dokonał on jego zakupu u Partnera Handlowego lub Instalatora posiadającego autoryzację marki Junkers. W przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem nieautoryzowanego podmiotu, koszt uruchomienia leży już po stronie użytkownika. W tym przypadku użytkownik nie ma także możliwości skorzystania z oferty odpłatnej gwarancji dodatkowej. Nowe zapisy mają na celu zwrócenie uwagi przyszłym nabywcom urządzeń Junkers na rozważne podejmowanie decyzji o miejscu zakupu urządzenia.

Bardzo często niska cena zapłacona za samo urządzenie nie oznacza w konsekwencji najtańszego zakupu. Tylko właściwy dobór urządzenia grzewczego do indywidualnych potrzeb klienta i parametrów instalacji stanowi gwarancję optymalnych wydatków związanych
z jego eksploatacją w kolejnych latach.

Karty gwarancyjne z nowymi zapisami będą sukcesywnie pojawiały się we wszystkich sprzedawanych przez firmę Junkers urządzeniach (poza przepływowymi podgrzewaczami wody).
Nowe zapisy kart gwarancyjnych znajdują się poniżej:

I. Warunkiem bezpłatnego pierwszego uruchomienia urządzeń kondensacyjnych marki Junkers jest:

a) zakup urządzeń u Autoryzowanego Partnera Handlowego (firmy posiadające podpisaną umowę o współpracy) lub Autoryzowanego Instalatora marki Junkers, których aktualny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.junkers.pl

II. W przypadku zakupu urządzeń Junkers w sklepie, który nie spełnia warunków pkt. I a, koszt pierwszego uruchomienia ponosi w całości kupujący.

III. Dodatkowo wyłącznie kupując urządzenie u Autoryzowanego Partnera Handlowego lub u Autoryzowanego Instalatora marki Junkers, kupujący nabywa możliwość odpłatnego uzyskania gwarancji dodatkowej na kolejne lata użytkowania.

IV. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania wynikających z poprawnego montażu jak i dłuższego okresu ochrony gwarancyjnej, zachęcamy do zakupów produktów Junkers u Autoryzowanych Partnerów Handlowych lub u Autoryzowanych Instalatorów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution