Wyszukiwarka:
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki De Dietrich

DeDietrich kotły gazowe
Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem sprzedaży produktów marki De Dietrich za pośrednictwem sklepów i aukcji internetowych i licznymi zapytaniami Klientów nieświadomych wynikających z tego praw i ryzyk, w celu podniesienia poziomu jakości obsługi i satysfakcji Klientów, firma De Dietrich informuje, że:

1) Warunkiem udzielenia gwarancji na produkty marki De Dietrich jest:
a) Zakup produktów w autoryzowanym punkcie sprzedaży posiadającym podpisane Porozumienie Partnerskie - Umowę Dystrybucyjną lub u autoryzowanego instalatora
b) Dokonanie pierwszego uruchomienia przez firmy serwisu gwarancyjnego De Dietrich lub certyfikowane firmy instalacyjne
 

2) Przed zakupem produktu w sklepie internetowym należy sprawdzić, czy w ramach ceny jego zakupu oferowana jest przez tenże sklep usługa pierwszego uruchomienia przez upoważnione do tego firmy, o których mowa w punkcie 1b)

 

3) W przypadku zakupu produktu De Dietrich w sklepie internetowym, który nie zapewnia w ramach ceny zakupu usługi pierwszego uruchomienia, koszt pierwszego uruchomienia zakupionego produktu ponosi w całości Kupujący.

 

4) Obecnie ŻADEN sklep internetowy w Polsce nie posiada podpisanego Porozumienia Partnerskiego - Umowy Dystrybucyjnej z DeDietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. i tym samym nie jest autoryzowanym punktem sprzedaży urządzeń marki De Dietrich. Dochodzenie ewentualnych roszczeń Klientów jest więc możliwe w tym przypadku TYLKO w terminach przewidzianych w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176) przez konsumentów oraz ustawie Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. z dnia 18 maja 1964 r.) przez przedsiębiorców i TYLKO w stosunku do sprzedawcy - z wyłączeniem roszczeń wynikających z gwarancji producenta.

 

5) Aby skorzystać w pełni uprawnień i bezpieczeństwa wynikającego z dłuższego okresu na który udzielana jest gwarancja De Dietrich zachęcamy do zakupu w autoryzowanych punktach sprzedaży.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution