Wyszukiwarka:
"Nowe Otwarcie" - nie było fajerweków...było znacznie lepiej!
Nowe Otwarcie TG Łódź

W piątek 11.09.2015 r. w hurtowni TG Instalacje w Łodzi miała miejsce uroczystość pt. „Nowe Otwarcie".

Przedsięwzięcie rozpoczęły targi branżowe połączone ze szkoleniami produktowymi, w które zaangażowanych było 25 strategicznych dostawców firmy.
W trakcie targów odbyły się liczne konkursy z nagrodami, w których klienci z przyjemnością brali udział. Współzawodnictwo polegało m.in. na podaniu części składowych zasobnika, rzucaniu do bramki „celnościowej" piłką ręczną, rywalizowaniu w konkursie opartym na kultowym teleturnieju „Milionerzy" czy instalowaniu na czas elektroniki do kotła gazowego.
Nagrodami w tych konkurencjach były m.in. zestawy narzędzi, odzież robocza, piłki do piłki ręcznej i wiele innych.
Poza wymienionymi wyżej konkurencjami, na każdym stanowisku sprawdzano wiedzę ze znajomości prezentowanych urządzeń i branży instalacyjnej. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na zadawane przez wystawców pytania, zainteresowani otrzymywali punkty. Trzy osoby, które zdobyły ich najwięcej, odebrały z rąk Zarządu TG Instalacje nagrody główne, jakimi były tablet Asus Fonepad 7 LTE, kamera samochodowa firmy MODECOM, 104-częsciowy zestaw wierteł Makita, a także grzejnik łazienkowy ufundowany przez firmę ENIX.
Po godzinie 16:00 Prezes Zarządu firmy TG Instalacje, Pan Piotr Fafiński, oficjalnie przywitał zgromadzonych gości - klientów hurtowni wraz z osobami towarzyszącymi. Od tej pory zmagania związane ze specjalnością instalatorów ustąpiły miejsca zawodom sportowym takim jak rzucanie lotkami do ogromnej tarczy, mistrzostwom w surfingu, rodeo, a także zabawie drużynowej w hydraulika.
Podczas gdy zabawa w hydraulika wywołała najwięcej śmiechu zarówno wśród uczestników, jak i widzów, jedną z najbardziej widowiskowych konkurencji były zawody surfingowe, w których wyjątkowo dobrze spisywał się Prezes TG Instalacje, stając w szranki z klientami.
Nie zabrakło miłych przerywników w konkursach takich jak losowanie tabletu Samsung Galaxy Tab 3, zestawu głośnomówiącego do auta oraz radia CB firmy President spośród wszystkich przybyłych na otwarcie. Ważnym punktem programu był pokaz z udziałem tancerzy, mogących pochwalić się m.in. występami w programie telewizyjnym „Mam Talent". Ich popisy porwały publikę do wspólnej zabawy i chętni mogli wziąć udział w przyspieszonym kursie tańca break dance. Największą atrakcją otwarcia był jednak pokaz fire-show - będący połączeniem tańca, gimnastyki artystycznej, świetnej muzyki
i dużej ilości ognia. Występ był niezwykle efektowny i wprawiając widzów w zachwyt wywołał burzę oklasków.
Przy wspólnym śpiewie, tańcu i obficie zastawionych stołach wszyscy bawili się do późnej nocy korzystając z uroków wspaniałej wrześniowej pogody i niezapomnianej atmosfery. W ten sposób hucznie uczczono zmianę siedziby oraz zmiany organizacyjne w łódzkim oddziale firmy TG Instalacje.

Fire Show TG Instalacje Łódź
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution