Wyszukiwarka:
Pompy Yonos Maxo firmy WILO - nowość w ofercie TG Instalacje!
Szanowni Klienci,

Informujemy, że firma TG Instalacje poszerzyła swoją ofertę o pompy obiegowe z serii YONOS MAXO producenta Wilo Polska.

Yonos Maxo

Najważniejszą cechą tych urządzeń jest bezdławnicowa praca pompy obiegowej połączona z prostą obsługą.
Panel sterujący pompy wyposażono w wyświetlacz segmentowy LED służący do wskazywania zadanej wysokości podnoszenia wraz z funkcją wyświetlania komunikatów o pojawiających się awariach. Awarie wyświetlane są w postaci kodów błędów pozwalających na ich konkretne i szybkie rozpoznanie.
Pracę pompy można regulować za pomocą pokrętła umieszczonego na panelu sterującym z dokładnością do 0,5 m wysokości podnoszenia.
Korpus nowej serii Yonos MAXO wykonany został z żeliwa szarego (EN-GJL-200) zawierającego powłokę kataforetyczną (KTL), która zapobiega korozji w przypadku tworzenia się kondensatu.
Niepodważalną zaletą tych pomp jest wyjątkowo szeroki przedział temperatury działania od -20° do +110°C przetłaczanej wody grzewczej lub mieszanki woda/glikol w maksymalnych stężeniach 1:1. Urządzenia te posiadają wysoką wytrzymałość na temperatury otoczenia od -20° do +40°C. Wszystkie te cechy sprawią, że pompy Wilo Yonos MAXO znajdują zastosowanie w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz w układach solarnych i geotermalnych OZE.
Dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, pompy wyposażone zostały w zintegrowane zabezpieczenie silnika, chroniące pompę przed przegrzaniem, przepięciem instalacji czy zblokowaniem wirnika. Seria pomp Yonos Maxo posiada funkcję odblokowania wirnika wraz z automatycznym odpowietrzeniem jego komory.
Urządzenie posiada złącze elektryczne z wtyczką Wilo umożliwiającą szybkie i wygodne podłączenie w różnych pozycjach montażowych.Yonos Maxo wykres
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution