Wyszukiwarka:
Nowość w TG Instalacje - rekuperacja firmy Santech!
Santech

Szanowni Klienci,

 

mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w ofercie TG Instalacje - elementy instalacji systemu rekuperacji firmy SANTECH.

 

Wkrótce - na naszym magazynie będzie można znaleźć szereg takich produktów jak: anemostaty nawiewne, wywiewne, czerpnie/wyrzutnie, skrzynki rozprężne i rozdzielaczowe kątowe, kształtki, rury instalacyjne oraz przewody PVC z powłoką antybakteryjną!


Skrzynki rozdzielaczowe kątowe wykonane są z wysokogatunkowej stali, co zabezpiecza ich powierzchnie przed ryzykiem rozwoju bakterii. Dostępne w ofercie skrzynki posiadają podejścia 160 mm oraz wyjścia 75 mm w liczbach 8 lub 10. Skrzynki posiadają wygodne uchwyty, które są pomocne podczas ich mocowania do elementów konstrukcyjnych budynku.

Skrzynki rozprężne wykonane są z wysokogatunkowej stali, co zabezpiecza ich powierzchnie przed ryzykiem rozwoju bakterii. Skrzynki posiadają jedno podłączenie 125mm oraz odpowiednio 1, 2 lub 3 podłączenia do przewodów elastycznych 75 mm. Skrzynko posiadają wygodne uchwyty, które są pomocne podczas ich mocowania do elementów konstrukcyjnych budynku. Dostępne w ofercie są 2 wersje modelu: typ L i W - co oznacza odpowiednio L - skrzynka rozprężna z przedłużonym podejściem i zamontowanym nawiewnikiem dla 1 - 2 wyjść, W - rura instalacyjna prosta o dowolnej długości dla 3 wyjść.

 

Anemostaty występują w dwóch wersjach: nawiewnych oraz wywiewnych. Posiadają możliwość regulacji wielkości strumienia powietrza. Ich średnica przyłączeniowa to 125 mm.
 
Instalacja metalowa służy do podłączenia centrali z rozdzielaczami oraz połączeń z czerpnią i wyrzutnią. W ofercie występują w dwóch średnicach: Ø 160 oraz Ø 200.

 

Przewód aero-Vent wykonany jest z dwuwarstwowego wysokogatunkowego materiału PVC zawierającego cząsteczki jonów srebra zatopionych w masie jego wewnętrznej warstwy. Wykorzystanie jonów srebra gwarantuje zachowanie czystości biologicznej powierzchni wewnętrznych przewodu w ciągu lat użytkowania systemu wentylacji. Przewód aeroVent posiada zewnętrzną średnicę wynoszącą zaledwie 75 mm, dzięki czemu można go z powodzeniem ukryć w warstwach ocieplenia stropów.

W związku z wprowadzeniem nowych produktów na nasze magazyny mamy przyjemność zaprosić Państwa na śniadania instalatora, które odbędą się we wszystkich naszych oddziałach. Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej:


Warszawa-Białołęka - 9. października - wtorek

Bydgoszcz - 10. października - środa

Łódź - 10. października - środa

Gorzów Wlkp. - 11. października - czwartek

Siedlce - 11. października - czwartek

Dąbrowa - 16. października - wtorek

Piaseczno - 19. października - piątek
Wrocław - 23. października - wtorek
Toruń - 25. października - czwartek
Zielona Góra - 26. października - piątek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution