Wyszukiwarka:
Rozdzielacze do ogrzewania płaszczyznowego – Premium Line! Nowa generacja!
Szanowni Klienci,

przygotowaliśmy dla Państwa informacje o nowej generacji rozdzielaczy do ogrzewania płaszczyznowego - PREMIUM LINE! Naprawdę warto zwrócić uwagę na produkt oferowany przez PURMO!

W tradycyjnych instalacjach grzejnikowych regulacja przepływu i temperatury odbywa się przy grzejniku. W przypadku instalacji ogrzewania płaszczyznowego cały osprzęt umożliwiający odpowiedni rozdział czynnika grzewczego oraz uzyskanie wymaganej temperatury powietrza w pomieszczeniu musi znajdować się na rozdzielaczu.

Belki rozdzielacza PREMIUM LINE są wykonane ze stali nierdzewnej z profilu kwadratowego o przekroju 40x40. Ma to szczególne znaczenie przy instalacjach ogrzewania płaszczyznowego, gdyż gwarantuje odporność na zjawisko korozji oraz eliminuje wytrącanie się osadów powodujących zarastanie rozdzielaczy podczas eksploatacji.

⚡️ Aby przyśpieszyć i uprościć proces równoważenia hydraulicznego, na górnej belce rozdzielacza umieszczono rotametry. Dzięki temu mamy możliwość bezpośredniego odczytu strumienia wody w danej pętli grzewczej, a sam proces regulacji przebiega błyskawicznie. Instalator oszczędza mnóstwo czasu, a ogrzewanie od razu działa prawidłowo. 👍

 

Rewolucyjne wskaźniki przepływu oprócz blokady i pamięci nastawy wstępnej, umożliwiają również odkręcenie i wyczyszczenie szklanej fiolki z osadu instalacyjnego i to bez konieczności odcinania całego rozdzielacza. Nie ma potrzeby wymiany zabrudzonych wskaźników.

 

Rozdzielacz został wyposażony w nowoczesny i automatyczny odpowietrznik, który samoczynnie usunie powietrze z instalacji! Jest to niezwykle cenny element, zwłaszcza w instalacjach ogrzewania i chłodzenia ściennego lub sufitowego, gdzie manualne odpowietrzanie jest znacznie trudniejsze niż w systemie podłogowym.

 

Zawory termostatyczne na kolektorze powrotnym są przystosowane do montażu obydwu typów głowic termoelektrycznych M30x1,5 - wersji Premium o mocy 1 W oraz wersji Invest.

 

Rozdzielacz jest wyposażony w podłączenie ze śrubunkiem 1", co umożliwia zastosowanie tańszych zaworów kulowych! Rozdzielacze zakończone gwintem wewnętrznym lub zewnętrznym wymagają większych i droższych zaworów.

 

WAŻNE ⚠️ Wszystkie rozdzielacze marki Purmo objęte są 10-letnią gwarancją‼️

 

Dostępne na naszych półkach magazynowych! ✔️

 

Warto również skontaktować się z naszymi handlowcami oraz odwiedzić nasze hurtownie TG!

 

Serdecznie zapraszamy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution