Wyszukiwarka:
Polecamy system SANHA-Therm!
Szanowni Klienci,

w tą piękną środę zachęcamy do zapoznania się z systemem SANHA®-Therm. Niektórzy z Państwa zapewne zadają sobie pytanie: dlaczego piękną? A to dlatego, że pomimo środka tygodnia jutro większość osób ma dzień wolny od pracy! To idealny moment na przeczytanie poniższych informacji.

System SANHA®-Therm składa się z rur i złączek zaciskowych wykonanych z ocynkowanej stali węglowej z czarnymi o-ringami z EPDM, łączonych z ocynkowanymi rurami SANHA®-Therm ze stali węglowej.


Starannie dopracowane komponenty systemu SANHA®-Therm stanowią doskonałe rozwiązanie dla zamkniętych systemów grzewczych, instalacji sprężonego powietrza oraz wybranych systemów gaśniczych. Do systemów gaśniczych używamy rur obustronnie ocynkowanych z określeniem na końcu DZ.

Informujemy, że na stanach magazynowych posiadamy zarówno rury jednostronnie ocynkowane SANHA®-Therm, jak i obustronnie ocynkowane SANHA®-Therm DZ ⚠️🔥

 

Natomiast do niewątpliwych korzyści zaliczają się:
✅ szybki montaż, bez zagrożenia pożarowego;
✅ lepsza ochrona przed korozją dzięki ocynkowanej powierzchni;
✅ wszystkie wymiary od 12 do 108 mm wraz z 67 mm;
✅ gwinty przejściowe zgodnie z PN-EN 10226 lub PN-ISO7/1 Typ R oraz Rp;
✅ kompatybilność narzędzi (możliwość zaciskania za pomocą szczęk lub pętli zaciskowych o oryginalnym profilu SA, V, M do 54 mm);
✅ Push & Stay (przyczepność ślizgowa - w celu zapewnienia łatwego i bezpiecznego montażu w każdej pozycji).

 

Ochrona przed korozją zewnętrzną.

Jeżeli instalacja będzie narażona na eksploatację w warunkach o podwyższonej wilgotności lub zawilgocona będzie izolacja (nieszczelność, wykraplanie się pary itp.) lub też atmosfera otoczenia będzie wykazywać działanie agresywne wobec stali należy wykonać dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne rur i złączek. Można tego dokonać poprzez naniesienie wodoodpornych powłok zabezpieczających zgodnych z arkuszem AGI Q 151 lub poprzez izolację z materiałów o porach zamkniętych.

 

Jeżeli dodatkowo instalacja jest eksploatowana niewłaściwie (np. zła jakość wody, tlen w instalacji, przecieki, zawilgocona lub niewłaściwa izolacja, masy szpachlowe o działaniu korozyjnym) wówczas uzasadnionym jest wybór systemu SANHA Niro-Therm ze stali nierdzewnej nr 1.4301 wg. PN-EN 10088.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami i odwiedzenia naszych hurtowni TG!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution