Wyszukiwarka:
Promocja Junkers!
Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną promocją na kondensacyjne kotły gazowe marki Junkers. Większa ulotka wyświetli się po kliknięciu TUTAJ

#hurtowniadlafachowcow #tgdlainstalatora
 
Jesienna promocja Comap
Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną promocją na towary firmy Comap. Za jednorazowy zakup odpowiedniej ilości głowic termostatycznych Sensity lub zestawów głowic z zaworami termostatycznymi i/lub zaworami powrotnymi bądź ręcznymi zaworami FOCUS mogą Państwo otrzymać praktyczną torbę treningową lub plecak za 1 zł!

W promocji znajdują się także głowice termostatyczne W5 w zestawach z zaworami termostatycznymi lub odcinającymi, za zakup których mogą Państwo otrzymać T-shirty Comap za 1 zł!

Ceny dostępne są u naszych handlowców. Promocja obowiązuje od 29.10. do 30.11.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Nagrody zostaną wręczone po zakończeniu promocji.

Ulotka w większym formacie wyświetli się po kliknięciu TUTAJ

 
Nowość w TG Instalacje - rekuperacja firmy Santech!
Santech

Szanowni Klienci,

 

mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w ofercie TG Instalacje - elementy instalacji systemu rekuperacji firmy SANTECH.

 

Wkrótce - na naszym magazynie będzie można znaleźć szereg takich produktów jak: anemostaty nawiewne, wywiewne, czerpnie/wyrzutnie, skrzynki rozprężne i rozdzielaczowe kątowe, kształtki, rury instalacyjne oraz przewody PVC z powłoką antybakteryjną!

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 91

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution