Wyszukiwarka:
Nowość - izolacja techniczna z termoplastycznej pianki poliolefinowej!
Szanowni Klienci,

na przestrzeni ostatnich dni przedstawialiśmy zbliżone do siebie produkty. Natomiast na dzisiaj przygotowaliśmy informacje o nowej izolacji technicznej z termoplastycznej pianki poliolefinowej. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym produktem oferowanym przez firmę THERMAFLEX.

Zapotrzebowanie na trwałe i wydajne energetycznie systemy izolacyjne ma coraz większe znaczenie w sektorze budowlanym. Wybór odpowiednich materiałów wpływa nie tylko na efektywność energetyczną budynków, ale także na bezpieczeństwo, komfort, kapitał i zdrowie użytkowników. Mając te aspekty na uwadze, firma THERMAFLEX stworzyła otuliny ThermaSmart PRO, które znajdują zastosowanie dla systemów HVAC-R: ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.


Czytaj całość
 
Kontynuując temat rekuperacji polecamy recoVAIR VAR 60!
Szanowni Klienci,

postanowiliśmy kontynuować niezwykle złożony temat jakim jest rekuperacja. Tym razem produkty idealne do modernizacji istniejących budynków. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Urządzenia recoVAIR VAR 60 firmy Vaillant to wentylacyjne jednostki ścienne. W przeciwieństwie do centralnych układów wentylacji, recoVAIR VAR 60 nie wymaga układania przewodów powietrznych. Urządzenia są przeznaczone do wbudowania w ścianę zewnętrzną domu i bezpośredniego przyłączenia do instalacji elektrycznej. Dzięki temu recoVAIR VAR 60 idealnie nadają się do zamontowania w już zamieszkanych budynkach.


Czytaj całość
 
Nowoczesne rozwiązania oferowane przez Santech!
Szanowni Klienci,

przygotowaliśmy kolejną dawkę istotnych informacji, tym razem odnośnie asortymentu oferowanego przez Santech.

Rekuperacja to nowoczesny i energooszczędny rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Taka kontrolowana wymiana powietrza w budynku jest konieczna dla zapewnienia jego odpowiedniej jakości i temperatury. Obecność czystego, ogrzanego powietrza jest nieocenionym walorem komfortu, tak ważnym dla zapewnienia dobrego samopoczucia dla mieszkańców domu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution