Wyszukiwarka:
Przeniesienie Filii Wrocław!
Szanowni Klienci,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy, nasz dotychczasowy obiekt znajdujący się przy ul. Fabrycznej 14 we Wrocławiu przestał spełniać wymagania funkcjonalne. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi i możliwie jak najlepszą dostępność towaru, zmieniliśmy lokalizację naszej filii. Od początku maja 2019 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu znajdującego się przy ul. Kwidzyńskiej 3-5
Dokładny adres nowej filii znajduje się poniżej.

TG Instalacje Sp. z o.o. - Filia Wrocław
ul. Kwidzyńska 3-5
51-415 Wrocław
tel. 71 339 00 20

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Nowość w TG Instalacje - rekuperacja firmy Santech!
Santech

Szanowni Klienci,

 

mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w ofercie TG Instalacje - elementy instalacji systemu rekuperacji firmy SANTECH.

 

Wkrótce - na naszym magazynie będzie można znaleźć szereg takich produktów jak: anemostaty nawiewne, wywiewne, czerpnie/wyrzutnie, skrzynki rozprężne i rozdzielaczowe kątowe, kształtki, rury instalacyjne oraz przewody PVC z powłoką antybakteryjną!

Czytaj całość
 
Nowość w TG Instalacje - Produkty Fluidmaster!
#hurtowniadlafachowcow #tgdlainstalatora
Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy o powiększeniu oferty asortymentowej TG Instalacje o stelaż do WC produkowany przez amerykańską firmę FLUIDMASTER. 
Firma Fluidmaster, właściciel marki SCHWAB, to największy producent części do spłuczek na świecie. Produkty koncernu można znaleźć w większej liczbie toalet i spłuczek niż wszystkich innych producentów razem wziętych.
Już wkrótce na naszych magazynach pojawią się stelaże podtynkowe DUPLO WC 189 BASIC oraz wybrane przyciski do DUPLO WC 189 BASIC - DOTS DUO w kolorze białym oraz chromowanego połysku.
DUPLO 189 to linia stelaży o standardowej szerokości 500 mm, wysokości 1150 mm i głębokości 120 mm. System DUPLO 189 BASIC to model z podstawowymi wspornikami. System ten łączy w sobie wydajność i technologię zapewniając najlepsze rezultaty. Ponadto takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości zarówno samej ceramiki, jak i podłogi w jej pobliżu.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution