Wyszukiwarka:
Nowa funkcjonalność e-handlu!
Szanowni Klienci,

z przyjemnością informujemy, że nasza platforma zakupowa e-handel (e-handel.tginstalacje.pl) zyskała nową funkcjonalność. Od dzisiaj każdy klient posiadający dostęp do e-handlu ma możliwość sprawdzenia dostępnej ilości interesującego go produktu na naszym magazynie. Zachęcamy do rejestrowania i dokonywania zakupów za pośrednictwem naszej platformy.

 
"Nowe Otwarcie" - nie było fajerweków...było znacznie lepiej!
Nowe Otwarcie TG Łódź

W piątek 11.09.2015 r. w hurtowni TG Instalacje w Łodzi miała miejsce uroczystość pt. „Nowe Otwarcie".

Czytaj całość
 
TG Instalacje na Poznań Bike Challenge!
TG Instalacje TEAMW niedzielę 13.09.2015 r. w Poznaniu miała miejsce druga edycja największego wydarzenia rowerowego w Polsce - Poznań Bike Challenge, w którym wzięło udział prawie pięć tysięcy rowerzystów rywalizujących na 4 trasach o różnym stopniu trudności - 120 km, 50 km, 18 km oraz 5 km.
Firma TG Instalacje wystawiła swoją reprezentację w wyścigu na 50 km. W skład drużyny wchodziło pięciu zawodników - trzech pracowników (Maciej Dziwiński, Krzysztof Zdunek, Patryk Milczenko) oraz dwóch klientów (Tomasz Woźniak - Przedsiębiorstwo Budowlane Wiktor Walkowiak, Jacek Mazur - Ekspert Jacek Mazur). Z całej drużyny najlepiej poradził sobie Tomasz Woźniak, który uplasował się na 288 pozycji z czasem 1:26:42, pokonując tym samym aż 1159 rywali. Pozostali uczestnicy zawodów z ramienia TG Instalacje zajęli odpowiednio 788., 802., 803. oraz 1035. miejsce.
Był to pierwszy drużynowy start teamu TG Instalacje w oficjalnych zawodach sportowych, jednak z pewnością w najbliższej przyszłości można się ich spodziewać znacznie więcej.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 42 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution