Wyszukiwarka:
Nowe zasobniki do c.w.u. VAILLANT!
Szanowni Państwo,
Miło nam zakomunikować, że producent kompletnych rozwiązań systemów grzewczych - firma Vaillant wzbogaciła ofertę zasobników do ciepłej wody użytkowej o nowe modele: - uniSTOR VIH R 120/6M, 150/6M, 200/6M, zasobniki o wysokim stopniu izolacyjności oraz - uniSTOR VIH R 120/6B, 150/6B, 200/6B, zasobniki o standardowym stopniu izolacyjności.

Przeznaczone są do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, podgrzanej do maksymalnie 85°C na potrzeby gospodarstw domowych i obiektów użytkowych. Służą do bezpośredniej współpracy z urządzeniami grzewczymi (gazowymi i olejowymi kotłami centralnego ogrzewania). Do instalacji zawierającej zasobnik VIH R/6 można również zastosować opcjonalną pompę cyrkulacyjną w celu podwyższenia komfortu ciepłej wody użytkowej. Takie rozwiązanie zalecane jest zwłaszcza w bardziej oddalonych miejscach poboru.
Zasobniki uniSTOR VIH R/6 są wykonane z wysokogatunkowej stali emaliowanej i zabezpieczone dodatkowo przed korozją anodą magnezową. W ich wnętrzu znajduje się wężownica rurowa, która przenosi ciepło uzyskane w wyniku pracy urządzenia grzewczego (kocioł c.o.), oddając je wodzie znajdującej się w zasobniku. Zewnętrzną jego powłokę stanowi wydajna izolacja, która efektywnie chroni zasobnik przed stratami ciepła. Ta specjalna powłoka izolacyjna sprawia, że straty postojowe są bardzo niskie - wynoszą w zależności od klasy zasobnika i pojemności od 0,96 do 1,34 kWh/dobę dla VIH R/6 B oraz od 0,74 - 0,84 kWh/dobę dla VIH R/6 M. Tak wysoki stopień izolacyjności zasobników VIH R/6 M jest możliwy dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania płaszcza próżniowego opatentowanego przez markę Vaillant.

Zalety nowych zasobników w skrócie: - Energooszczędna eksploatacja - Redukcja wymaganego osprzętu - Wysoki komfort i wygodna konserwacja - Wysoka wytrzymałość - Wygodny montaż - Prosta obsługa

Dane techniczne nowych zasobników znajdą Państwo TUTAJ
 
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki De Dietrich

DeDietrich kotły gazowe
Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem sprzedaży produktów marki De Dietrich za pośrednictwem sklepów i aukcji internetowych i licznymi zapytaniami Klientów nieświadomych wynikających z tego praw i ryzyk, w celu podniesienia poziomu jakości obsługi i satysfakcji Klientów, firma De Dietrich informuje, że:

1) Warunkiem udzielenia gwarancji na produkty marki De Dietrich jest:
a) Zakup produktów w autoryzowanym punkcie sprzedaży posiadającym podpisane Porozumienie Partnerskie - Umowę Dystrybucyjną lub u autoryzowanego instalatora
b) Dokonanie pierwszego uruchomienia przez firmy serwisu gwarancyjnego De Dietrich lub certyfikowane firmy instalacyjne
Czytaj całość
 
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki Junkers
Junkers kotły gazowe
Szanowni Państwo,

Informujemy o wprowadzeniu nowych zapisów w kartach gwarancyjnych urządzeń sprzedawanych przez firmę Junkers.
Zgodnie z nowymi warunkami gwarancji pierwsze uruchomienie urządzenia marki Junkers jest dla użytkownika bezpłatne, TYLKO wówczas, gdy dokonał on jego zakupu u Partnera Handlowego lub Instalatora posiadającego autoryzację marki Junkers. W przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem nieautoryzowanego podmiotu, koszt uruchomienia leży już po stronie użytkownika. W tym przypadku użytkownik nie ma także możliwości skorzystania z oferty odpłatnej gwarancji dodatkowej. Nowe zapisy mają na celu zwrócenie uwagi przyszłym nabywcom urządzeń Junkers na rozważne podejmowanie decyzji o miejscu zakupu urządzenia.

Bardzo często niska cena zapłacona za samo urządzenie nie oznacza w konsekwencji najtańszego zakupu. Tylko właściwy dobór urządzenia grzewczego do indywidualnych potrzeb klienta i parametrów instalacji stanowi gwarancję optymalnych wydatków związanych
z jego eksploatacją w kolejnych latach.

Karty gwarancyjne z nowymi zapisami będą sukcesywnie pojawiały się we wszystkich sprzedawanych przez firmę Junkers urządzeniach (poza przepływowymi podgrzewaczami wody).
Nowe zapisy kart gwarancyjnych znajdują się poniżej:
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution