Wyszukiwarka:
Junkers - gazowe wiszące kotły konwencjonalne Ceraclass ZW i ZS
Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku z modernizacją technologiczną kotłów konwencjonalnych typu Ceraclass ZW i ZS marki Junkers, urządzenia z numeracją powyżej kodu FD311 (wyprodukowane od 11.2013), nie wymagają wykonania pierwszego uruchomienia przez Autoryzowany Serwis marki Junkers. Okres gwarancji na te urządzenia będzie liczony od daty zakupu.

Informujemy również, że dla kotłów Ceraclass ZW i ZS od kodu FD 311 następuje zmiana dystrybucji dokumentów gwarancyjnych. Karty gwarancyjne do w/w urządzeń będą stanowiły integralną część ich Instrukcji Obsługi (w załączeniu) . Tym samym do w/w kotłów nie będą dołączane oddzielne książki gwarancyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosimy pamiętać o konieczności poświadczenia faktu instalacji urządzenia w nowej karcie gwarancyjnej, znajdującej się w Instrukcji Obsługi.

Przypominamy, że płyty montażowe dostarczane wraz z kotłami Ceraclass stanowią ich integralne wyposażenie i powinny być bezwzględnie montowane razem z kotłem, w celu zapewnienia szczelności połączeń hydraulicznych i gazowych.
Więcej informacji odnośnie w/w zmian uzyskają Państwo u Przedstawicieli Handlowych marki Junkers.

 

Z poważaniem,

Edmund Słupek
Product Manager

 

 
Purmo podłogówka oraz system rurowy HKS - nowość w ofercie TG Instalacje

Drodzy Klienci, nowe_logo_purmo.jpg

Chcielibyśmy poinformować, że sieć hurtowni TG Instalacje wprowadziła do swojej oferty system rurowy HKS oraz system ogrzewania podłogowego marki Purmo. Do tej pory produkty z powyższych systemów były  dostępne tylko w magazynach centralnych  w Poznaniu i Piasecznie lub też pod zamówienie. Od listopada asortyment ten dostępny jest we wszystkich naszych placówkach w Polsce.


Czytaj całość
 
Nowa głowica termostatyczna Thera Pro HR90 od Honeywell

Firma Honeywell, czołowy producent produktów grzewczych i systemów automatyki, wprowadziła do oferty nową elektroniczną głowicę termostatyczną Thera Pro HR90. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, intuicyjną obsługą i bardzo łatwym montażem. Głowica pozwala na oszczędności energii grzewczej aż do 30%.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 101

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution