Wyszukiwarka:
Programowalna głowica termostatyczna Danfoss Eco™ z aplikacją na smartfony!
Szanowni Klienci,

Nadchodzi bardzo ciepły i w większości kraju słoneczny weekend.☀️ Warto więc skorzystać z tak wyśmienitej pogody. Jednak zdecydowanie zachęcamy do chociaż chwilowego rozjaśnienia ekranów na telefonach lub na laptopach i poczytania o głowicy termostatycznej Danfoss EcoTM z aplikacją na smartfony.

Danfoss EcoTM jest programowalną głowicą termostatyczną, regulującą pracę grzejników. Została zaprojektowana do zastosowania w domach, mieszkaniach i budownictwie komercyjnym.

 

Danfoss EcoTM zastępuje stare termostaty i zwiększa korzyści płynące z oszczędności energii. Użytkownik może z łatwością wybrać jeden z fabrycznie wgranych programów lub indywidualnie zaprogramować termostat odpowiednio według swoich potrzeb. Istnieje możliwość sterowania poprzez aplikację dzięki technologii Bluetooth, bez konieczności podłączania się do WiFi!

 

Klikając w poniższy link pod nazwą "Głowica Danfoss Bluetooth", będą mieli Państwo okazje zobaczyć jak funkcjonuje opisywany produkt.
Głowica Danfoss Bluetooth


Czytaj całość
 
Zapraszamy na nasze konta na Allegro!
Szanowni Klienci,

Końcówka sierpnia przypomina wszystkim o nadchodzącym końcu wakacji. Nam natomiast sygnalizuje o zbliżającym się sezonie grzewczym!🔥 W związku z tym chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na nasze konta na Allegro oraz przedstawić jeden z produktów, który tam się znajduje.

Posiadamy dwa konta na Allegro o następujących nazwach:
➡️ TG_INSTALACJE
➡️ TG_WARSZAWA


Znajdują się tam wyprzedaże różnych produktów. Na platformie Allegro wystawiamy:
✅ produkty wycofane przez producentów;
✅ produkty zamówione i nieodebrane przez klientów;
✅ produkty nierotujące oraz z ekspozycji.
Wszystkie produkty są pełnowartościowe. Jeżeli byłoby inaczej to taka uwaga będzie znajdować się w opisie.


Czytaj całość
 
Promocja dostępna przy zakupie zasobników stojących!
Szanowni Klienci,

Witamy w nowym tygodniu! Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa informacje, które znajdują się na ulotce promocyjnej w załączonym poniżej linku (prosimy kliknąć w link znajdujący się pod słowem "PROMOCJA"). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zapewniającej oprócz produktu również bardzo przydatne spodnie robocze!

PROMOCJA
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution