Wyszukiwarka:
Wielka wyprzedaż w TG Instalacje!
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową TG Instalacje. Szczegóły wyświetlą się po kliknięciu tutaj  lub na poniższą ulotkę.

Wielka wyprzedaż TG Instalacje
 
Nowa hurtownia TG Instalacje!
Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że firma TG Instalacje Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie w dniu 16. października otworzyła filię w Gorzowie Wielkopolskim.
Nowa placówka będzie oparta na zasadach obsługi Express-Hurtu tzn. szybkiej obsługi klienta, natomiast jej zapleczem pod kątem obsługi inwestycji będzie magazyn centralny w Dąbrowie.

Poniżej znajdą Państwo dane teleadresowe nowej filii:
TG Instalacje Sp. z o.o. - filia w Gorzowie Wielkopolskim
Ul. Piłkarska 21 B
66- 400 Gorzów Wlkp.
Tel. 600 207 500
gorzow@tginstalacje.pl

Godziny otawrcia:
Od poniedziałku do piątku 7:00-16:00

Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć naszej nowej siedziby.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość
 
NOWOŚĆ W TG
Nowy system kominowy w TG!


Ricom Energy jest to firma posiadająca bogate doświadczenie w produkcji systemów przewodów instalacji do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych oraz elastycznych kwasoodpornych przewodów typu flex. W swojej ofercie zawiera bardzo wiele ciekawych rozwiązań technicznych pomocnych każdemu instalatorowi. Wszystkie systemy oferowane przez producenta spełniają wymogi wynikające z przepisów rangi europejskiej oraz posiadają gwarancje, a także certyfikaty odpowiadające normom europejskim.Co wyróżnia porodukty Ricom?

 

Materiały wykonane z polipropylenu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Producent daje gwarancje na cały system wraz z uszczelkami na okres 15lat. Produkty PP obojętne są na kwasy, zasady oraz rozpuszczalniki, a także wykazują właściwości termioizolacyjne. Kominy z tworzywa nie przewodzą temperatury co w efekcie przekłada się na optymalny przepływ spalin. Kolejną ważną cechą jest kompatybilność z każdym kotłem na rynku - Ricom posiada w swojej ofercie adaptery do kotłów, które na flanszy nie mają ich seryjnie zamontowanego. Dotyczy to takich firm jak m.in. Ariston, Vaillant, Saunier Duval. Materiały z PP bardzo łatwo poddają się obróbce, a także odznaczają się wysoką szczelnością - 5000 Pa

 

Ricom w swojej ofercie posiada również materiały typu "Flex", które charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV. Przy montażu rur nie ma konieczności stosowania muf łączących rury. Brak potrzeby stosowania dodatkowych złączek pozwala zaoszczędzić pieniądze. Firma jako jedyna na rynku polskim posiada rury z tworzywa o średnicy φ 60. Warto również wspomnieć, że przyłącza do szachtu są w niepalnej osłonie co w bardzo dużym stopniu zwiększa estetykę wykonania.

 

Już niedługo pojawią się informacje o szkoleniach. 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 92

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution