Wyszukiwarka:
Zalety regulatora Danfoss Link HC!
Szanowni Klienci,

zachęcamy do zapoznania się z zaletami regulatora Danfoss Link HC.

 

Regulator Danfoss Link HC jest częścią systemu sterowania Danfoss Link, który służy do bezprzewodowego łączenia i regulacji układów grzejnych w budynkach mieszkalnych. Regulator Danfoss Link HC umożliwia regulację instalacji wodnego ogrzewania podłogowego. System Danfoss Link oferuje szeroki zakres rozbudowanych funkcji, które zapewniają optymalny komfort i umożliwiają oszczędność energii, a także pozwalają na kontrolowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.

 

Czytaj całość
 
Funkcjonalne zestawy mieszające BPS!
Szanowni Klienci,

proponujemy dzisiaj zwrócić uwagę na zestawy mieszające BPS. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktem oferowanym przez AFRISO.

Zestawy mieszające ze sprzęgłem hydraulicznym BPS służą do połączenia źródła ciepła z dwoma częściami instalacji grzewczej, które wymagają różnych temperatur zasilania. Mogą służyć do przyłączenia instalacji grzejnikowej, płaszczyznowej (np. podłogowej) lub ładowania zbiornika na ciepłą wodę użytkową.

 


 

Czytaj całość
 
Polecamy grupy pompowe PrimoTherm!
Szanowni Klienci,

przygotowaliśmy garść informacji dotyczących grup pompowych PrimoTherm firmy AFRISO. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Grupy pompowe przeznaczone są do przetłaczania medium w instalacji grzewczej. Montując grupę pompową zyskuje się fabryczny, gotowy, a zarazem szczelny zespół pozwalający na połączenie kotła z instalacją c.o.

 

Zastosowanie grup pompowych PrimoTherm eliminuje ryzyko przewymiarowania instalacji. Grupy pompowe są zaprojektowane z myślą o łatwym i szybkim montażu oraz wygodnym serwisowaniu instalacji. To nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie układu grzewczego.

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 101

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution