Wyszukiwarka:
NOWOŚĆ FIRMY VIEGA - ADVANTIX VARIO ODPŁYW LINIOWY NA WYMIAR
 

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość produktową w ofercie firmy VIEGA - odpływ liniowy Advantix Vario. viega logo.jpg


Firma Viega to lider technologii w dziedzinie techniki instalacji, lider na rynku światowym w dziedzinie techniki zaciskanych połączeń. W swojej ofercie ma ponad 16 000 produktów z zastosowaniem w sektorze sanitarnym i grzewczym, po instalacje przemysłowe i budowę statków.

Czytaj całość
 
AEG OXYGEN - NOWA PROPOZYCJA JEDNOSTEK ODKURZANIA CENTRALANEGO FIRMY SANTECH
 

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość produktową w ofercie firmy SANTECH - dostawcy jednostek systemów odkurzania centralnego aeroVac i Vacu-Maid.

Dostawca prezentuje w nowej ofercie jednostki centralne marki AEG.
 

Czytaj całość
 
FLOWAIR - NOWOŚĆ W TG INSTALACJE
 

Szanowni Kliencilogo flowair.jpg

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w TG Instalacje, nagrzewnice wodne, kurtyny i wentylatory dachowe oraz gazowe aparaty grzewcze firmy FLOWAIR. 


Firma FLOWAIR powstała w 2003 r. i jest znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu obiektów średnio i wielko-kubaturowych. W swojej ofercie firma posiada 4 grupy produktów: nagrzewnice wodne, nagrzewnice gazowe, kurtyny i kurtyno - nagrzewnice oraz wentylatory dachowe, dodatkowo jako uzupełnienie automatykę do wszystkich grup produktów. Nagrzewnice wodne pod marką produktu LEO, kurtyny i kurtyno-nagrzewnice ELiS oraz wentylatory dachowe UVO produkowane są samodzielnie przez FLOWAIR. Oprócz tego FLOWAIR jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę gazowych aparatów grzewczych włoskiej firmy Robur. Uzupełnieniem oferty jest automatyka do wszystkich powyższych grup produktowych.

Firma FLOWAIR kładzie główny nacisk na innowacyjne projekty i wdrożenia w zakresie ogrzewania powietrznego i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego wzornictwa, oszczędności energii oraz zastosowania unikatowych metod sterownia.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 84 z 91

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution