Wyszukiwarka:
KISAN COMFORT - PŁYTA STYROPIANOWA Z WYPUSTKAMI
Witryna TG Instalacje, to nietylko źródło informacji o promocjach i zmianach w naszej firmie, ale także źródło informacji o nowych produktach naszych Dostawców.
Tym razem wśród godnych uwagi nowości na rynku jest na pewno płyta styropianowa EPS 100 z wypustkami, która stanowi element systemu KISAN COMFORT FLOOR DRY.
Poniżej informacje dotyczące danych technicznych oraz zastosowania produktu.
Czytaj całość
 
KLUDI, KOŁO, ORAS, ROCA, VALVEX - KATALOGI DO POBRANIA
Szanowni Klienci,

informujemy, że od dnia 24 lutego na naszej stronie internetowej w zakładce OFERTA/TECHNIKA SANITARNA znajdują się katalogi do pobrania takich producentów jak: Koło, Roca (ceramika łazienkowa - wanny, kabiny przysznicowe, brodziki, umywaliki itp.) oraz Kulidi, Oras i Valvex (baterie umywalkowe, wannowe, przysznicowe, zlewozmywakowe itp.).
 
ODKURZACZE CENTRALNE AEROVAC I VACU-MAID W OFERCIE TG INSTALACJE
Szanowni Państwo, 061205_logovacumaidwektor.jpg
reagując na szybkie zainteresowanie klientów  i potrzebę rynku TG Instalacje zdecydowało sie wprowadzić do swojej oferty systemy centralnego odkurzania. Zdecydowaliśmy się na dwie bardzo prestiżowe marki jakimi są Aerovac i Vacu-Maid.
Obydwie marki produkowane są w Ponca City w stanie Oklahoma w USA. Producentem jest korporacja LMI, którą uważa się za prekursora w tej dziedzinie. Firma powstała w 1956 roku i niebawem skonstruowała pierwszy centralny odkurzacz. 070215_aerovac11.jpg
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 99 - 101 z 101

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution