Wyszukiwarka:
AEG OXYGEN - NOWA PROPOZYCJA JEDNOSTEK ODKURZANIA CENTRALANEGO FIRMY SANTECH
 

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowość produktową w ofercie firmy SANTECH - dostawcy jednostek systemów odkurzania centralnego aeroVac i Vacu-Maid.

Dostawca prezentuje w nowej ofercie jednostki centralne marki AEG.
 

Czytaj całość
 
FLOWAIR - NOWOŚĆ W TG INSTALACJE
 

Szanowni Kliencilogo flowair.jpg

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w TG Instalacje, nagrzewnice wodne, kurtyny i wentylatory dachowe oraz gazowe aparaty grzewcze firmy FLOWAIR. 


Firma FLOWAIR powstała w 2003 r. i jest znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu obiektów średnio i wielko-kubaturowych. W swojej ofercie firma posiada 4 grupy produktów: nagrzewnice wodne, nagrzewnice gazowe, kurtyny i kurtyno - nagrzewnice oraz wentylatory dachowe, dodatkowo jako uzupełnienie automatykę do wszystkich grup produktów. Nagrzewnice wodne pod marką produktu LEO, kurtyny i kurtyno-nagrzewnice ELiS oraz wentylatory dachowe UVO produkowane są samodzielnie przez FLOWAIR. Oprócz tego FLOWAIR jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę gazowych aparatów grzewczych włoskiej firmy Robur. Uzupełnieniem oferty jest automatyka do wszystkich powyższych grup produktowych.

Firma FLOWAIR kładzie główny nacisk na innowacyjne projekty i wdrożenia w zakresie ogrzewania powietrznego i wentylacji, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego wzornictwa, oszczędności energii oraz zastosowania unikatowych metod sterownia.

Czytaj całość
 
KOMINKI LECHMA - NOWOŚĆ W TG INSTALACJE
 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w TG Instalacje: kominki firmy LECHMA. lechma logo.jpg


LECHMA to firma  obecna  na polskim rynku od 1989 roku. Od początku  działalności stara się dostarczać  produkty najwyższej jakości. W czerwcu 2006 roku uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001:2002.

Głównym produktem Lechmy są kominki z płaszczem wodnym. To praktyczne urządzenie pozwala zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka, jak również zapewnić ogrzewanie całego domu przez system centralnego ogrzewania. W tym roku,  firma rozpoczęła produkcję obudów, a także kominków powietrznych.  Szeroką ofertę dopełniają również piece żeliwne oraz wkłady kominkowe.


W naszej ofercie prezentujemy Państwu kominki z płaszczem wodnym oraz kominki powietrzne:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 99 - 105 z 111

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?

Nasz partner

Katalog firm
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution