Wyszukiwarka:
Nakręć się na nagrody z Danfoss!
Nakręć się na nagrody z Danfoss!
Szanowni Klienci,

zachęcamy do zapoznania się z aktualną promocją na głowice i zawory firmy Danfoss!

Za każdą fakturę na kwotę min. 800 zł netto otrzymają Państwo wyjątkowe upominki - kamizelkę monterską lub latarkę z multitoolem!

Promocja obowiązuje od 3. września do 31. oaździernika lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły wyświetlą się po kliknięciu TUTAJ.

 
Promocja Afriso - Grupy pompowe!
Szanowni Klienci,

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjną na grupy pompowe oraz zestaw mieszający ze sprzęgłem firmy AFRISO - NOWOŚĆ w hurtowniah TG Instalacje! 

Grupy pompowe PrimoTherm stanowią gotowe fabrycznie zespoły ułatwiające połączenie kotłów z instalacjami C.O. Wszystkie grupy umieszczone są w izolacji, ponadto w zależności od potrzeb mogą być wyposażone w różne podzespoły.

Zestaw mieszający ze sprzęgłem hydraulicznym BPS służy do połączenia źródeł ciepła z dwoma częściami instalacji grzewczej zgodnej z PN-EN 12828, które wymagają różnych temperatur zasilania. Mogą służyć do przyłączenia instalacji grzejnikowej, płaszczyznowej (np. podłogowej) lub ładowania zbiornika na ciepłą wodę użytkową.

Moduł mieszający BTU do ogrzewania podłogowego z zaworem ATM został zaprojektowany jako łącznik pomiędzy instalacją grzewczą po stronie źródła ciepła, a rozdzielaczem ogrzewania płaszczyznowego (np. podłogowego). Służy do przygotowania czynnika o odpowiedniej temperaturze, który następnie będzie tłoczony do pętli grzewczych rozdzielacza. Moduł może być wykorzystywany w połączeniu z rozdzielaczami o ilości obiegów grzewczych od 2 do 12. Wyposażony jest w zawór mieszający ATM 561 oraz pompę obiegową Grundfos UPM3 FLEX AS 15-70/130 mm.

Sprzęgło hydrauliczne służy do rozdzielenia hydraulicznego obiegu źródła ciepła oraz obiegów grzewczych instalacji zgodnej z PN-EN 12828. Zastosowanie sprzęgła hydraulicznego w instalacji zapewnia separację obiegów pompowych - obiegu pompowego źródła ciepła oraz obiegu pompowego instalacji grzewczej. Pozwala to na zapewnienie właściwych warunków hydraulicznych pracy pomp obiegowych poprzez samoczynne zrównoważenie przepływów. Zapewnia to płynną pracę instalacji i źródła ciepła w przypadku wyłączenia części odbiorników ciepła oraz zwiększa żywotność pomp obiegowych. Sprzęgło, dzięki swej budowie i właściwościom pomaga również w odpowietrzaniu oraz separacji zanieczyszczeń, które mogą zostać usunięte przy użyciu zaworu spustowego.

Szczegóły promocji wyświetlą się po kliknięciu TUTAJ  lub na poniższą ulotkę.

grupy pompowe Afriso
 
NOWY ODDZIAŁ TG INSTALACJE!
Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że 19. marca 2018 r. zrealizowaliśmy kolejny etap strategii rozwoju firmy i rozpoczęliśmy działalność w nowej filii!

  

TG Instalacje - filia Toruń
Ul. Bolesława Chrobrego 129 bud. 2
87-100 Toruń
Tel. 56 620 00 97

Godziny otawrcia:
Od poniedziałku do piątku 7:00-16:00

 

Serdecznie zapraszamy!


Zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 88

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution