Wyszukiwarka:
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki De Dietrich

DeDietrich kotły gazowe
Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem sprzedaży produktów marki De Dietrich za pośrednictwem sklepów i aukcji internetowych i licznymi zapytaniami Klientów nieświadomych wynikających z tego praw i ryzyk, w celu podniesienia poziomu jakości obsługi i satysfakcji Klientów, firma De Dietrich informuje, że:

1) Warunkiem udzielenia gwarancji na produkty marki De Dietrich jest:
a) Zakup produktów w autoryzowanym punkcie sprzedaży posiadającym podpisane Porozumienie Partnerskie - Umowę Dystrybucyjną lub u autoryzowanego instalatora
b) Dokonanie pierwszego uruchomienia przez firmy serwisu gwarancyjnego De Dietrich lub certyfikowane firmy instalacyjne
Czytaj całość
 
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki Junkers
Junkers kotły gazowe
Szanowni Państwo,

Informujemy o wprowadzeniu nowych zapisów w kartach gwarancyjnych urządzeń sprzedawanych przez firmę Junkers.
Zgodnie z nowymi warunkami gwarancji pierwsze uruchomienie urządzenia marki Junkers jest dla użytkownika bezpłatne, TYLKO wówczas, gdy dokonał on jego zakupu u Partnera Handlowego lub Instalatora posiadającego autoryzację marki Junkers. W przypadku dokonania zakupu za pośrednictwem nieautoryzowanego podmiotu, koszt uruchomienia leży już po stronie użytkownika. W tym przypadku użytkownik nie ma także możliwości skorzystania z oferty odpłatnej gwarancji dodatkowej. Nowe zapisy mają na celu zwrócenie uwagi przyszłym nabywcom urządzeń Junkers na rozważne podejmowanie decyzji o miejscu zakupu urządzenia.

Bardzo często niska cena zapłacona za samo urządzenie nie oznacza w konsekwencji najtańszego zakupu. Tylko właściwy dobór urządzenia grzewczego do indywidualnych potrzeb klienta i parametrów instalacji stanowi gwarancję optymalnych wydatków związanych
z jego eksploatacją w kolejnych latach.

Karty gwarancyjne z nowymi zapisami będą sukcesywnie pojawiały się we wszystkich sprzedawanych przez firmę Junkers urządzeniach (poza przepływowymi podgrzewaczami wody).
Nowe zapisy kart gwarancyjnych znajdują się poniżej:
Czytaj całość
 
Danfoss - w zestawie TANIEJ!


Szanowni Klienci,

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami produktowymi Danfoss. Od tej chwili w hurtowniach TG Instalacje można nabyć w pakietach głowice PANDA RAS oraz zawory przyłączeinowe RLV-KS, a także głowice PANDA RAS-C wraz z zaworami termostatycznymi RA-N i zaworami odinającymi RLV-S w atrakcyjnych cenach!

Szczegóły dostępne TUTAJ
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 89

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution