Wyszukiwarka:
Pompy Yonos Maxo firmy WILO - nowość w ofercie TG Instalacje!
Szanowni Klienci,

Informujemy, że firma TG Instalacje poszerzyła swoją ofertę o pompy obiegowe z serii YONOS MAXO producenta Wilo Polska.

Yonos Maxo

Najważniejszą cechą tych urządzeń jest bezdławnicowa praca pompy obiegowej połączona z prostą obsługą.
Panel sterujący pompy wyposażono w wyświetlacz segmentowy LED służący do wskazywania zadanej wysokości podnoszenia wraz z funkcją wyświetlania komunikatów o pojawiających się awariach. Awarie wyświetlane są w postaci kodów błędów pozwalających na ich konkretne i szybkie rozpoznanie.
Pracę pompy można regulować za pomocą pokrętła umieszczonego na panelu sterującym z dokładnością do 0,5 m wysokości podnoszenia.
Korpus nowej serii Yonos MAXO wykonany został z żeliwa szarego (EN-GJL-200) zawierającego powłokę kataforetyczną (KTL), która zapobiega korozji w przypadku tworzenia się kondensatu.
Niepodważalną zaletą tych pomp jest wyjątkowo szeroki przedział temperatury działania od -20° do +110°C przetłaczanej wody grzewczej lub mieszanki woda/glikol w maksymalnych stężeniach 1:1. Urządzenia te posiadają wysoką wytrzymałość na temperatury otoczenia od -20° do +40°C. Wszystkie te cechy sprawią, że pompy Wilo Yonos MAXO znajdują zastosowanie w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz w układach solarnych i geotermalnych OZE.
Dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, pompy wyposażone zostały w zintegrowane zabezpieczenie silnika, chroniące pompę przed przegrzaniem, przepięciem instalacji czy zblokowaniem wirnika. Seria pomp Yonos Maxo posiada funkcję odblokowania wirnika wraz z automatycznym odpowietrzeniem jego komory.
Urządzenie posiada złącze elektryczne z wtyczką Wilo umożliwiającą szybkie i wygodne podłączenie w różnych pozycjach montażowych.Yonos Maxo wykres
 
Nowa funkcjonalność e-handlu!
Szanowni Klienci,

z przyjemnością informujemy, że nasza platforma zakupowa e-handel (e-handel.tginstalacje.pl) zyskała nową funkcjonalność. Od dzisiaj każdy klient posiadający dostęp do e-handlu ma możliwość sprawdzenia dostępnej ilości interesującego go produktu na naszym magazynie. Zachęcamy do rejestrowania i dokonywania zakupów za pośrednictwem naszej platformy.

 
"Nowe Otwarcie" - nie było fajerweków...było znacznie lepiej!
Nowe Otwarcie TG Łódź

W piątek 11.09.2015 r. w hurtowni TG Instalacje w Łodzi miała miejsce uroczystość pt. „Nowe Otwarcie".

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 105

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution