Wyszukiwarka:
Prestiżowa propozycja dla najbardziej wymagających klientów oferowana przez Magnaplast!
Szanowni Klienci,

dzisiaj skupimy się na prestiżowej propozycji dla najbardziej wymagających klientów. Zachęcam do poświęcenia niewielkiej ilości czasu na zapoznanie się z informacjami o kanalizacji niskoszumowej Ultra dB oferowanej przez MAGNAPLAST.

Kanalizacja wewnętrzna niskoszumowa Ultra dB to kompletny system rur i kształtek, produkowanych na bazie polipropylenu z dodatkiem składników mineralnych. System służy do budowy niskoszumowych, bezciśnieniowych instalacji sanitarnych, deszczowych i technologicznych. Wykorzystywany jest do odprowadzania ścieków bytowo - gospodarczych, komunalnych oraz przemysłowych o wysokim stopniu agresywności, w tym o dużym stężeniu siarkowodoru, a także o podwyższonej temperaturze. Rury i kształtki Ultra dB doskonale nadają się do stosowania w systemach odwodnień budynków wielokondygnacyjnych.


Czytaj całość
 
Nowość - izolacja techniczna z termoplastycznej pianki poliolefinowej!
Szanowni Klienci,

na przestrzeni ostatnich dni przedstawialiśmy zbliżone do siebie produkty. Natomiast na dzisiaj przygotowaliśmy informacje o nowej izolacji technicznej z termoplastycznej pianki poliolefinowej. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym produktem oferowanym przez firmę THERMAFLEX.

Zapotrzebowanie na trwałe i wydajne energetycznie systemy izolacyjne ma coraz większe znaczenie w sektorze budowlanym. Wybór odpowiednich materiałów wpływa nie tylko na efektywność energetyczną budynków, ale także na bezpieczeństwo, komfort, kapitał i zdrowie użytkowników. Mając te aspekty na uwadze, firma THERMAFLEX stworzyła otuliny ThermaSmart PRO, które znajdują zastosowanie dla systemów HVAC-R: ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.


Czytaj całość
 
Kontynuując temat rekuperacji polecamy recoVAIR VAR 60!
Szanowni Klienci,

postanowiliśmy kontynuować niezwykle złożony temat jakim jest rekuperacja. Tym razem produkty idealne do modernizacji istniejących budynków. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Urządzenia recoVAIR VAR 60 firmy Vaillant to wentylacyjne jednostki ścienne. W przeciwieństwie do centralnych układów wentylacji, recoVAIR VAR 60 nie wymaga układania przewodów powietrznych. Urządzenia są przeznaczone do wbudowania w ścianę zewnętrzną domu i bezpośredniego przyłączenia do instalacji elektrycznej. Dzięki temu recoVAIR VAR 60 idealnie nadają się do zamontowania w już zamieszkanych budynkach.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 105

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution