Wyszukiwarka:
PURMO zapewnia 10 lat gwarancji!
Dzisiaj postanowiliśmy nieco przełamać dotychczasową rutynę i przygotowaliśmy materiał dotyczący informacji o 10-letniej gwarancji, którą zapewnia PURMO‼️ Również zachęcamy do zapoznania się z tym BARDZO ISTOTNYM materiałem, który ostatecznie może okazać się KLUCZOWY dla niektórych osób.

Wszystkie elementy systemu PURMO CLEVERFIT są poddawane bardzo restrykcyjnym kontrolom jakości, a także wielu próbom i testom. Dzięki temu firma Rettig Heating może śmiało udzielić 10-letniej gwarancji przy zastosowaniu wszystkich elementów systemu takich jak rury, złączki, rozdzielacze. Dodatkowym atutem będzie zastosowanie styropianu Rolljet, który dostępny jest we wszystkich oddziałach TG Instalacje.

Czytaj całość
 
Polecamy system SANHA-Therm!
Szanowni Klienci,

w tą piękną środę zachęcamy do zapoznania się z systemem SANHA®-Therm. Niektórzy z Państwa zapewne zadają sobie pytanie: dlaczego piękną? A to dlatego, że pomimo środka tygodnia jutro większość osób ma dzień wolny od pracy! To idealny moment na przeczytanie poniższych informacji.

System SANHA®-Therm składa się z rur i złączek zaciskowych wykonanych z ocynkowanej stali węglowej z czarnymi o-ringami z EPDM, łączonych z ocynkowanymi rurami SANHA®-Therm ze stali węglowej.


Czytaj całość
 
Rozdzielacze do ogrzewania płaszczyznowego – Premium Line! Nowa generacja!
Szanowni Klienci,

przygotowaliśmy dla Państwa informacje o nowej generacji rozdzielaczy do ogrzewania płaszczyznowego - PREMIUM LINE! Naprawdę warto zwrócić uwagę na produkt oferowany przez PURMO!

W tradycyjnych instalacjach grzejnikowych regulacja przepływu i temperatury odbywa się przy grzejniku. W przypadku instalacji ogrzewania płaszczyznowego cały osprzęt umożliwiający odpowiedni rozdział czynnika grzewczego oraz uzyskanie wymaganej temperatury powietrza w pomieszczeniu musi znajdować się na rozdzielaczu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 101

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution