Wyszukiwarka:
Promocja Honeywell Home!
Szanowni Klienci,

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na produkty Honeywell Home! Za zakupy dowolnych produktów za kwotę min. 1000,00 zł netto otrzymają Państwo kartę o wartości 50,00 zł do wykorzystania na stacjach BP! Szczegóły wyświetlą się po kliknięci na poniższy baner.

Promocja Honeywell
 
Przeniesienie Filii Wrocław!
Szanowni Klienci,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy, nasz dotychczasowy obiekt znajdujący się przy ul. Fabrycznej 14 we Wrocławiu przestał spełniać wymagania funkcjonalne. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi i możliwie jak najlepszą dostępność towaru, zmieniliśmy lokalizację naszej filii. Od początku maja 2019 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu znajdującego się przy ul. Kwidzyńskiej 3-5
Dokładny adres nowej filii znajduje się poniżej.

TG Instalacje Sp. z o.o. - Filia Wrocław
ul. Kwidzyńska 3-5
51-415 Wrocław
tel. 71 339 00 20

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Nowość w TG Instalacje - rekuperacja firmy Santech!
Santech

Szanowni Klienci,

 

mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowości produktowe w ofercie TG Instalacje - elementy instalacji systemu rekuperacji firmy SANTECH.

 

Wkrótce - na naszym magazynie będzie można znaleźć szereg takich produktów jak: anemostaty nawiewne, wywiewne, czerpnie/wyrzutnie, skrzynki rozprężne i rozdzielaczowe kątowe, kształtki, rury instalacyjne oraz przewody PVC z powłoką antybakteryjną!

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 105

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution