Wyszukiwarka:
NOWOŚCI FIRMY VALVEX DOSTĘPNE W TG INSTALACJE!
VALVEX ZAWORY NOWOŚĆ
 
Nowe zasobniki do c.w.u. VAILLANT!
Szanowni Państwo,
Miło nam zakomunikować, że producent kompletnych rozwiązań systemów grzewczych - firma Vaillant wzbogaciła ofertę zasobników do ciepłej wody użytkowej o nowe modele: - uniSTOR VIH R 120/6M, 150/6M, 200/6M, zasobniki o wysokim stopniu izolacyjności oraz - uniSTOR VIH R 120/6B, 150/6B, 200/6B, zasobniki o standardowym stopniu izolacyjności.

Przeznaczone są do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, podgrzanej do maksymalnie 85°C na potrzeby gospodarstw domowych i obiektów użytkowych. Służą do bezpośredniej współpracy z urządzeniami grzewczymi (gazowymi i olejowymi kotłami centralnego ogrzewania). Do instalacji zawierającej zasobnik VIH R/6 można również zastosować opcjonalną pompę cyrkulacyjną w celu podwyższenia komfortu ciepłej wody użytkowej. Takie rozwiązanie zalecane jest zwłaszcza w bardziej oddalonych miejscach poboru.
Zasobniki uniSTOR VIH R/6 są wykonane z wysokogatunkowej stali emaliowanej i zabezpieczone dodatkowo przed korozją anodą magnezową. W ich wnętrzu znajduje się wężownica rurowa, która przenosi ciepło uzyskane w wyniku pracy urządzenia grzewczego (kocioł c.o.), oddając je wodzie znajdującej się w zasobniku. Zewnętrzną jego powłokę stanowi wydajna izolacja, która efektywnie chroni zasobnik przed stratami ciepła. Ta specjalna powłoka izolacyjna sprawia, że straty postojowe są bardzo niskie - wynoszą w zależności od klasy zasobnika i pojemności od 0,96 do 1,34 kWh/dobę dla VIH R/6 B oraz od 0,74 - 0,84 kWh/dobę dla VIH R/6 M. Tak wysoki stopień izolacyjności zasobników VIH R/6 M jest możliwy dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania płaszcza próżniowego opatentowanego przez markę Vaillant.

Zalety nowych zasobników w skrócie: - Energooszczędna eksploatacja - Redukcja wymaganego osprzętu - Wysoki komfort i wygodna konserwacja - Wysoka wytrzymałość - Wygodny montaż - Prosta obsługa

Dane techniczne nowych zasobników znajdą Państwo TUTAJ
 
UWAGA! Ważna informacja dotycząca sprzedaży internetowej produktów marki De Dietrich

DeDietrich kotły gazowe
Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem sprzedaży produktów marki De Dietrich za pośrednictwem sklepów i aukcji internetowych i licznymi zapytaniami Klientów nieświadomych wynikających z tego praw i ryzyk, w celu podniesienia poziomu jakości obsługi i satysfakcji Klientów, firma De Dietrich informuje, że:

1) Warunkiem udzielenia gwarancji na produkty marki De Dietrich jest:
a) Zakup produktów w autoryzowanym punkcie sprzedaży posiadającym podpisane Porozumienie Partnerskie - Umowę Dystrybucyjną lub u autoryzowanego instalatora
b) Dokonanie pierwszego uruchomienia przez firmy serwisu gwarancyjnego De Dietrich lub certyfikowane firmy instalacyjne
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 42 z 105

Którą z zakładek naszej oferty najczęściej Państwo odwiedzają?
© 2008. TG Instalacje Realizacja: ProEstateSolution