Zadania:

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej (praca nad mapą magazynu i podniesieniem efektywności przydzielania gniazd magazynowych)
  • Organizowanie i podnoszenie efektywności pracy magazynierów
  • Kontrolowanie prawidłowości wydania i przyjmowania towarów
  • Kontrolowanie poprawności załadunków i dostaw
  • Kontakt z klientem w przypadku błędów w dostawie do klienta
  • Pilnowanie terminowości wykonania pracy przed podległy zespół
  • Aktywny udział w zmianie jakości pracy magazynu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wiedza nt. zarządzania mapą magazynu
  • wiedza nt. zarządzania gospodarką magazynową za pomocą systemu kodów kreskowych
  • znajomość obsługi komputera MS Office, system operacyjny Windows
  • szybkie podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych
  • znajomość systemów WMS i ERP. (np. Comarch, SAP)
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia do pracy na wózku widłowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy,

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem
„Kierownik Magazynu” na adres:
TG Instalacje – Centrala  Sp. z o.o.
ul. Bukowska 46
62-070 Dąbrowa k. Poznania

lub praca@tginstalacje.pl