Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz i raportów pod potrzeby działań marketingowych,

  • Zarządzanie bazami danych,

  • Zarządzanie treściami na stronie internetowej oraz w social mediach,

  • Współpraca z agencją marketingową,

  • Zamawianie i kontrola stanów magazynowych materiałów marketingowych,

  • Współorganizacja wydarzeń firmowych (targi, szkolenia, wyjazdy integracyjne),

  • Wsparcie działu HR w ramach rekrutacji i wdrożeniu nowych pracowników,

  • Obsługa programu lojalnościowego – zamawianie oraz wydawanie nagród,

  • Obsługa newslettera,

  • Opracowywanie artykułów, redagowanie pism itp.,

  • Przygotowywanie spotkań handlowych i negocjacyjnych,

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT i telefonów komórkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Mile widziane),

  • Umiejętność obsługi mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube),

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem,

  • Umiejętność obsługi WordPress,

  • Umiejętność poprawnego pisania,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,

  • Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,

  • Premie świąteczne,

  • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.