Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Zamówień Klientów

  • Tworzenie ofert handlowych,

  • Prezentacja oferty produktowej firmy,

  • Bieżąca obsługa Klientów w punkcie handlowym,

  • Tworzenie pozytywnych relacji i atmosfery współpracy z Klientami firmy.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz sumienność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność w przyswajaniu zagadnień technicznych,

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Nastawienie na osiąganie celów,

  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyniku sprzedaży,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,

  • Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,

  • Premie świąteczne,

  • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem
„Handlowiec Stacjonarny” na adres:
TG Instalacje Sp. z o.o.
ul. Puławska 34 budynek 28
05-500 Piaseczno
lub
karolinadziezyk@tginstalacje.pl