Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej (praca nad mapą magazynu i podniesieniem efektywności przydzielania gniazd magazynowych),

  • Organizowanie i podnoszenie efektywności pracy magazynierów,

  • Kontrolowanie prawidłowości wydania u przyjmowania towarów,

  • Kontrolowanie poprawności załadunków i dostaw,

  • Kontakt z Klientem w przypadku błędów w odstawie do Klienta,

  • Planowanie terminowości wykonania pracy przez podległy zespół,

  • Aktywny udział w zmianie jakości pracy magazynu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Wiedza nt. zarządzania mapą magazynu,

  • Wiedza nt. zarządzania gospodarką magazynową za pomocą systemu kodów kreskowych,

  • Znajomość obsługi komputera MS Office, system operacyjny Windows,

  • Szybkie podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych,

  • Znajomość systemów WMS i ERP, np. Comarch, SAP,

  • Dyspozycyjność,

  • Uprawienia do pracy na wózku widłowym.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem
„Kierownik Magazynu” na adres:
TG Instalacje – Centrala  Sp. z o.o.
ul. Bukowska 49
62-070 Dąbrowa k. Poznania

lub praca@tginstalacje.pl