Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • Dbałość o odpowiednie ułożenie towaru na magazynie,
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych,
  • Utrzymanie porządku na magazynie.
  • Obsługa zamówień klientów,
  • Bieżąca obsługa klientów w punkcie handlowym,
  • Tworzenie pozytywnych relacji i atmosfery współpracy z klientami firmy,

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz sumienność,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności w przyswajaniu zagadnień technicznych,
  • Nastawienie na osiąganie celów,

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej,

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyniku sprzedaży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,
  • Premie świąteczne,
  • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem
Magazynier – Sprzedawca na adres:
TG Instalacje Sp. z o.o.
ul. Puławska 34 budynek 28
05-500 Piaseczno
lub
karolinadziezyk@tginstalacje.pl