Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz u raportów dla Zarządu,

  • Zarządzanie bazami danych,

  • Zrządzanie flota pojazdów,

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT i telefonów komórkowych,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Kontrola i sprawdzanie wykorzystania limitów kredytów kupieckich przez kontrahentów,

  • Kontrola procedury ubezpieczenia należności,

  • Nadzór nad działaniami marketingowymi,

  • Organizacja szkoleń i wyjazdów szkoleniowych dla pracowników i Klientów,

  • Redagowanie pism.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem
„Specjalista ds. Controlingu” na adres:
TG Instalacje – Centrala  Sp. z o.o.
ul. Bukowska 49
62-070 Dąbrowa k. Poznania

lub praca@tginstalacje.pl