Szczegóły

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta (WZ, faktury)
  • Wydawanie i rozkładanie towaru
  • Przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami klienta
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności oddziału

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność organizacji pracy

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem
Specjalista ds. Obsługi klienta – Handlowiec stacjonarny na adres:
TG Instalacje – Centrala  Sp. z o.o.
ul. Bukowska 49
62-070 Dąbrowa k. Poznania

lub praca@tginstalacje.pl