We wrześniu wprowadziliśmy do oferty TG Rekuperatory REVERSUS

Najważniejsze informacje i korzyści wynikające ze stosowania centrali rekuperacyjnych SANTECH:

  • Energooszczędne Rekuperatory REVERSUS przeznaczone do domów jednorodzinnych potrafią odzyskać do 95% energii. Urządzenia te są ciche i wyposażone w filtry, które potrafią zatrzymać aż 70% cząsteczek ePM2.5, odpowiedzialnych za najuciążliwsze zanieczyszczenia powietrza. 
  • Rekuperatory Reversus są dostępne w pięciu wielkościach od 200 m3/h do 650 m3/h i mogą być zawieszone na ścianie lub postawione na podłodze. Urządzenia są wykonane przy wykorzystaniu konstrukcji samonośnej z płyt warstwowych o grubości 25 lub 36 mm, izolowanych ciśnieniowo pianką poliuretanową. Zewnętrzna część konstrukcji jest wykonana z blachy pokrytej polimerową warstwą ochronną w kolorze szarym. 

  • Rekuperatory Reversus są wyposażone w innowacyjny system zabezpieczenia przed zamarzaniem (Eco-frost), wykorzystujący strumień ciepłego powietrza wywiewanego z budynku do zabezpieczenia wymiennika ciepła przed ryzykiem zaszronienia. System Eco-frost gwarantuje znaczące zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, gdyż nie wymaga działania grzałki elektrycznej montowanej przed wymiennikiem ciepła, której celem jest ogrzewanie powietrza pobieranego z zewnątrz domu. Automatyka rekuperatora tak dobiera proporcje strumieni powietrza, aby jednocześnie zagwarantować największy możliwy poziom odzysku.
  • Rekuperatory Reversus dostarczane są z systemem sterowania i łatwym podłączeniem do zasilania. Elektroniczny sterownik pozwala na integrację z okapem kuchennym lub z systemem alarmowym domu, który przełączy rekuperator w tryb niskiego poboru energii pod nieobecność domowników. Sterownik również umożliwia uruchomienie trybu kominek, w którym centrala nawiewa do pomieszczeń większy strumień powietrza.
  • Sterowniki są dostępne w opcji Standard lub Comfort+. W wersji Comfort+, sterownik wyposażony jest w dotykowy, kolorowy wyświetlacz.

  • Rekuperatory można dodatkowo podłączyć przez domową sieć WIFI do internetu i sterować nim z telefonu lub przeglądarki internetowej.

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni lub do kontaktu z naszymi handlowcami.