10 października 2022 zespół TG Instalacje w Dąbrowie wziął udział w szkoleniu produktowym marki PURMO

Podczas szkolenia zapoznaliśmy się z ofertą Purmo. Najwięcej czasu poświęciliśmy na nowości produktowe, które bardzo zainteresowały znawców branży:

🔴 Klimakonwektory Vido S2 – grzejniki konwektorowe są optymalnym rozwiązaniem do pomieszczeń z dużymi przeszkleniami i małą powierzchnią ścian, dla których założenia architektoniczne stawiają specjalne wymagania dotyczące ogrzewania i chłodzenia. Dzięki atrakcyjnej, kompaktowej konstrukcji Vido S2 może zapewnić wysoką wydajność przy niskiej temperaturze i niewielkiej pojemności wodnej. Zapewnia to efektywne zużycie energii bez utraty wydajności.

🔴 Nowa automatyka Unisenza w wersji przewodowej 230V oraz 24V do sterowania systemami płaszczyznowymi Purmo. Automatyka Unisenza to innowacyjna technologia i energooszczędność umożliwiająca utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach przez cały rok.

🔴 Grzejniki FLEX, Tinos H Flex oraz Figuresse. W ofercie PURMO znajdują się bardzo popularne grzejniki panelowe, jak również grzejniki dekoracyjne, które stanowią ozdobę domu.