Jak uzyskać zwrot w wysokości 2000 zł?

 1. W terminie od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. dokonaj zakupu powietrznej pompy ciepła NIBE objętej promocją i zachowaj dowód zakupu w postaci imiennej faktury VAT wystawionej na uczestnika promocji.
 2.  Wykonaj zdjęcie dowodu zakupu.
 3. Wykonaj zdjęcie tabliczki znamionowej umieszczonej na zakupionej pompie ciepła, określającej model i numer seryjny
  urządzenia.
 4. W okresie trwania promocji zarejestruj się za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie www.szwedzkapromocja.pl
  i dołącz wykonane zdjęcia.
 5. Czekaj na decyzje w sprawie weryfikacji poprawności Twojego zgłoszenia, którą otrzymasz mailowo w ciągu 15 dni
  roboczych od chwili przesłania formularza rejestracyjnego.
 6. Premię w wysokości 2000 zł wpłacimy na twoje konto do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji spełnienia
  warunków promocji.

Zasady Szwedzkiej promocji Caschback na pompy ciepła NIBE

 • Promocja skierowana jest do końcowych użytkowników, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu powietrznej pompy ciepła NIBE, zachowają oryginał dowodu zakupu i zarejestrują się na stronie www.szwedzkapromocja.pl.
 • Promocja trwa od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania puli pomp ciepła.
 • Produktami objętymi promocją jest 2500 szt. powietrznych pomp ciepła szwedzkiej marki NIBE.
 • W ramach promocji organizator NIBE-BIAWAR Sp. z o.o., oferuje częściowy zwrot (cashback) kwoty zakupu pompy ciepła NIBE, w postaci Premii w wysokości 2000 zł.
 • O wzięciu udziału w promocji decyduje kolejność zgłoszeń tj. odesłania kompletnego formularza rejestracyjnego.

 

 Modele pomp ciepła objęte promocją

Powietrzna pompa ciepła NIBE F2040

Pompa ciepła powietrze/woda typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą. NIBE F2040 zapewnia optymalne oszczędności, ponieważ dzięki technologii inwerterowej, automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na ciepło w domu przez cały rok. Pompa ciepła działa przy temperaturach zewnętrznych do -20°C, osiągając jednocześnie temperaturę zasilania do 58°C. Efektywna funkcja chłodzenia pozwala zapewnić komfortowy klimat w pomieszczeniach nawet przy wysokich temperaturach zewnętrznych.

Powietrzna pompa ciepła NIBE F2120

Powietrzna pompa ciepła typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Urządzenie wyposażone jest w inwerterową sprężarkę, zapewnia do 65°C na zasilaniu systemu grzewczego i pracuje przy temperaturze zewnętrznej do – 25°C. Pompa ciepła osiąga wysoki
sezonowy współczynnik efektywności SCOP powyżej 5, niemal na tym samym poziomie, co pompy ciepła solanka/woda.

Powietrzna pompa ciepła NIBE F2125

Inteligentna pompa ciepła, bazująca na naturalnym czynniku chłodniczym R290. Jest urządzeniem typu monoblok, z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego. Pompa ciepła osiąga aż do 75°C na zasilaniu systemu grzewczego i pracuje do -25°C, co czyni ją idealną do montażu w istniejących wysokotemperaturowych instalacjach grzewczych. Pompa ciepła osiąga wysoki współczynnik SCOP = 5,0 oraz niskie koszty eksploatacji. Inwerterowa pompa ciepła NIBE S2125 w połączeniu z najnowszym sterownikiem serii S, automatycznie dostosowuje się do bieżącego
zapotrzebowania na ciepło, a jej pracą można zarządzać przez Internet.

Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT AMS

NIBE AMS jest jednostką zewnętrzną pompy ciepła NIBE SPLIT, która pracuje w połączeniu z jednostką wewnętrzną (NIBE HBS, NIBE SHB lub NIBE BA-SVM). Jednostki te połączone są instalacją rurową wypełnioną czynnikiem chłodniczym. Urządzenie ma wbudowaną funkcję chłodzenia aktywnego.
Pompa ciepła NIBE SPLIT pracuje do -20 °C i zapewnia 58°C na zasilaniu systemu grzewczego z pracy sprężarki. Dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, moc sprężarki dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania budynku na ciepło, co zapewnia wysoką efektywność pracy przy niskim koszcie
eksploatacji.

 

Promocja trwa od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.
O wzięciu udziału w promocji decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin promocji i formularz rejestracyjny na www.szwedzkapromocja.pl.